• środa, 02 lipiec 2014 00:00

Niedzielne Grilowanie

Niedzielne Grilowanie Fot. Klaudia Wodzińska, Paulina Figurska
W niedzielę 29 czerwca 2014r. Księża z naszej parafii w podziękowaniu za całoroczną pracę, trud i zaangażowanie, które młodzież włożyła w przygotowanie i  ubogacenie liturgii, zorganizowali spotkanie połączone ze wspólnym grillowaniem dla ministrantów, scholi dziecięcej i scholi młodzieżowej. Wszyscy zebrani mieli okazję bliżej się poznać i spędzić miło niedzielne popołudnie. Pomimo obaw pogoda dopisała, spadło tylko kilka kropel deszczu, które nie przeszkodziły we wspólnej zabawie. Grupa medialna w imieniu ministrantów, zespołu Razem Zajdziemy Wysoko oraz scholki dziecięcej pragnie bardzo serdecznie podziękować Ks. Proboszczowi, ks. Dawidowi, ks. Darkowi i Panu Jankowi - Mistrzowi Grila za trud związany ze zorganizowaniem spotkania oraz całoroczne wsparcie działalności wymienionych grup.
 A oto relacja fotograficzna z tego spotkania.
Red. i  Fot.
Klaudia Wodzińska, Paulina Figurska, Ola Figurska