I Dzień Świąt Wielkanocy 2014

1. W poniedziałek II dzień Świąt Wielkanocy msze św. jak w każdą niedzielę.
  2. W środę 23 kwietnia o godz. 16.30 odbędzie się próba I Grupy dzieci które przystąpią do I Komunii Świętej w dniu 4 maja.
  3. W sobotę przypada jedenasta rocznica święceń biskupich Ks. Bp. Ordynariusza Wiesława Alojzego Meringa Pasterza naszej diecezji pamiętajmy w modlitwie o Jego Osobie.
  4. W sobotę 26 kwietnia odbędzie się egzamin dla tych wszystkich, którzy w tym roku chcą przyjąć sakrament bierzmowania. Porządek egzaminu według następującej kolejności:
  5. Godz. 9.00 klasy A i B, godz. 9.30  klasy C i D, godz. 10.00 klasy E i F, godz. 10.30 pozostali gimnazjaliści (Słodków, Przykona) i osoby dodatkowe.
  6. W przyszłą niedzielę Niedziela Miłosierdzia Bożego dzień kanonizacji bł. Ojca św. Jana Pawła II i Jana XXIII, a o godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego i ucałowanie relikwii św. Siostry Faustyny.
  7. Dziś jest rozprowadzany kolejny numer tygodnika katolickiego Przewodnik Katolicki zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  8. Podziękowania: dziękujemy Orkiestrze Górniczej, Pocztom Sztandarowym, Druhom Strażakom, Braci Górniczej, wszystkim Grupom modlitewnym, Służbie liturgicznej, Księżom, Gościom, Parafianom za wspólną modlitwę w czasie Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych, oraz wszystkim, którzy pomagali przy budowie Grobu Pańskiego.
  9. Dziękujemy za ofiary na polichromie rodzinie z Kard. Wyszyńskiego 5, K.Ż.R. Nr. 2 i Wyszyńskiego 5.
  10. Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii parafialnej w imiennych kopertach i na tacę za wszystkie ofiary i modlitwy w int. dalszych prac przy polichromii w naszym kościele składam serdeczne Bóg zapłać.
Czytany 7500 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 22 kwiecień 2014 08:42